השתלבות כמנטור בליווי בני נוער סטארט-אפיסטים

חשיפה של בני נוער תלמידי מערכת החינוך הישראלית  לעולם העסקים, היזמות, וההיי-טק היא אחת מהמטרות המרכזיות שאליפות הסטארט-אפ לנוער ttart cup מבקשת לקדם.

למידה והטמעה של תכנים חדשים החיוניים לעשיה סטארטאפיסטית לצד האתגרים הכרוכים בהתקדמות לאורך שלבי האליפות מהווים את ליבה של החוויה באליפות, לכל אורך התחרות  בני הנוער זוכים ליעוץ, ליווי והכוונה של מנטורים ומנטוריות הפועלים על בסיס התנדבותי.

המפגש עם האנשים והנשים מחזית העשייה הוא עוגן משמעותי לבני הנוער לאורך האליפות והתגובות בהתאם, מפגש זה מייצר את תחילת החיבור לאקוסיסטם הסטארטאפי הידוע של ישראל.

בנוסף לכך, start cup  לנוער זוכה לתמיכה ושיתופי פועלה מצד חברות היי- טק בארץ מהמובילות בעולם, חברות המאמינות בתועלת ובחשיבות של חיבור וקידום עשיה טכנולוגית ויזמית עם בני נוער.

האפשרויות להיות מנטור או מנטורית באליפות, הן רבות ומגוונות וניתנות להתאמה באופן אישי לפי הרצון והפניות.

שותפים מרכזיים

אליפות הסטארט-אפ לנוער קרמה עור וגידים, יחד  עם שותפים חשובים. היחידה לחדשנות טכנולוגית start, במינהל תקשוב, טכנולוגיה ומערכות מידע בראשות ד"ר עופר רימון, חברה לאריק קליינשטין, מייסד שותף בקרן הון סיכון גלילות קפיטל שמוביל את צוות השופטים באליפות ושותף ליסוד התחרות. יחד איתו פרופ' שלמה קליש, מייסד שותף בקרן ההון סיכון Jerusalem Ventures מוביל אף הוא את הצד הפדגוגי של האליפות. שותפים נוספים הם האיגוד לתעשיות מתקדמות -IATI, ורבים מקרנות ההון סיכון בישראל, ותעשיית ההיי-טק הישראלית.

את האליפות מפיקה עמותת תעשיידע שחרטה על דגלה את החיבור בין עולם החינוך לתעשיה המתקדמת בישראל, תוך הקניית ערכים וידע מדעי טכנולוגי.