1. איפה נרשמים ל- startcup אליפות הסטארט-אפ לנוער?

כאן

2. למי התחרות מיועדת?

כל מי שבגיל ז' עד י"ב וגם י"ג-י"ד, מכל הארץ, עם וללא רקע טכנולוגי.

3. ואם השתתפתי באליפות שנה שעברה, אני יכול/ה להשתתף גם השנה?

כמובן! ניתן להצטרף כל שנה לאליפות, כל עוד אתם בגיל המתאים 🙂

4. מה התנאים להשתלבות בתחרות?

אין צורך בידע מוקדם או רעיון קיים, כל שנדרש זה רצון ללמוד וראש פתוח. אם עוד אין לכם רעיון, תוכלו להיעזר בקישור כאן

5. איך האליפות מתנהלת ?

האליפות מתנהלת בחודשים ספטמבר עד מאי, בהתאמה לבגרויות החורף ולפני בגרויות הקיץ. במהלך האליפות תידרשו לעמוד במספר מטלות על מנת לעבור  שלבים באליפות. ישנם מספר מטלות להגשה. כל המטלות יהיו באתר וההגשות הן דרך האתר. על כל דבר תקבלו עדכון במייל ובסמס, כמו כן יהיו קבוצות וואטסאפ יעודיות לטובת האליפות.

6. יש  גם מפגשים באליפות?

במסגרת האליפות ישנם מספר מפגשים ברחבי הארץ, חלקם פתוחים לכלל הנרשמים וחלקם רק למי שעבר שלב, במפגשים משתתפים בנות ובני נוער מכל רחבי הארץ, במפגשים תהיה הזדמנות לפגוש מנטורים שיוכלו לקדם אתכם במיזמים שלכם, להיחשף לחברות טכנולוגיות ועוד. המפגשים יהיו פיזיים במידה ויתאפשר, בהתאם להנחיות משרד הבריאות ומשרד החינוך.

7. אני יכול להשתתף לבד באליפות או שחובה להיות בצוות?

למתמודדים בצוות יש יתרון בגלל שילוב של יכולות וכישורים שונים לקידום המיזם, ניתן גם להירשם כיחיד ולהתמודד לבד, אך מומלץ לגבש צוות.

8. של מי הזכויות של המיזמים שמשתתפים?

כל הזכויות הם של בעלי המיזם בלבד, האליפות לכל היותר תשתמש בהגשות הטובות ביותר כדוגמאות במסגרת הפעילות.

9. יכולים לגנוב לי את הרעיון?

האקוסיסטם היזמי בישראל ובעולם בנוי על שיח והחלפת רעיונות, הרעיון כרעיון הוא רק תחילה של דרך ולמען האמת סיכוי טוב שמישהו כבר חשב על רעיון דומה, השאלה היא האם אתם תוכלו לעשות את זה יותר טוב, לבצע את זה בצורה טובה יותר ולתת ערך משמעותי יותר ממישהו אחר, אפילו פייסבוק הגיעה לעולם אחרי מייספייס, רשת חברתית שהיום כמעט אף אחד אינו מכיר. השיח על הרעיון הוא ההזדמנות לחבר עוד אנשים לחלום שלך כדי שתוכל לממש אותו.

10. אז מה יוצא לי מזה?

אז ראשית יש פרס מיוחד למקומות הראשונים, תמיכה שממש יכולה לדחוף את המיזם קדימה. שנית ויותר חשוב זכיתם להצטרף לקהילת הסטארט-אפ של ישראל, התנסיתם בעבודת צוות, לעמוד מול אנשים, חשיפה טכנולוגית, בהגשות לקרנות הון סיכון, נפגשתם עם בני נוער וסטארטאפיסטים מהתעשייה ולמדתם המון על עצמכם ועל היכולות שלכם!