בכל שנה מוגשים מאות רעיונות ורק מעטים מגיעים עד לגמר הגדול, השופטים מקרנות ההון סיכון ותעשיית הסטארט-אפ הישראלית, מסננים ומעבירים רק את הטובים ביותר. חשוב לציין שהדרך עד לסטארט-אפ פעיל היא ארוכה, מפותלת ודורשת נחישות רבה. כל אחד ואחת שבוחרים ללכת בדרך זו, גם אם לא ניצחו באליפות, יקבלו תמיכה והנחיה מאיתנו על מנת להצליח ולממש את המיזם שלהם.
והנה מדף הגביעים שלנו, צוותי הנוער, הסטרטאפים, שזכו עד כה באליפות!
מי יהיו אלופי Start-cup בשנת 2023?

שנת 2022

מקום ראשון – ליבי דקל ממקיף ג' אשדוד, עם מיזם Bottleit, עם מיזם שמעודד מיחזור בקבוקי שתיה.
מקום שני- DeepBreath של איתי אור, נאיה גליק ואלון פירדי, מביה"ס הכפר הירוק, שבנו אפליקציה התריעה על חנק אצל ילדים.
מקום שלישי- ByTheWay של אפרת שרץ מאולפנית יישורון ההופכת כל נסיעה לטיול,ו-Geo-Matrix של אביב ניר ביה"ס גימנסיה קציר חולון, שתהפוך את למידת הגיאומטריה לחוויה תלת מימדית.
נבחר הקהל- Anactua של עידו כפרי ואיתי הוד, מביה"ס מטרו- ווסט רעננה, הולכת להציע למידת קורסים בדרך משחקית ותחרותית.

שנת 2021

במקום הראשון- קבוצת BYX מהכפר הירוק, רמת השרון , שלא ויתרה, והתמודדה זו השנה השנייה על מקומה בגמר ולקחה את המקום הראשון.BYX היא מערכת קסדה חכמה המחוברת לאפליקציית הורים שמתריעה מפני הסרתה ומזהה מצבים מסוכנים של נפילה.

במקום השני – קבוצת Peacock מהכפר הירוק, רמת השרון – פיתוח אפליקציה המחברת בין חברות מסחריות, עמותות ופרטים ונותנת ערך משותף לכולן.

במקום השלישי – קבוצת Foo- Foof on Order מבי"ס בן גוריון בנס ציונה – אפליקציה שמסדרת את הרגלי התזונה והארוחות במהלך היום, שיודעת להתאים עצמה למשתמש ולהעדפותיו ולתת המלצות על פי דעת הקהל, והכל בצורה נגישה ונוחה למשתמש.

שנת 2020

מקום 1- Drive Alive ביה"ס הכפר הירוק GSA, אורי ואיתי כהן, עידו שרון ונדב אבירן פיתחו קודן חכם לרכב העובד באמצעות טביעת אצבע המשולבת בחיישן שיכול לזהות את רמות האלכוהול בדם, ולא יאפשר את הנעת הרכב במצב שיכרות, וכך למנוע תאונות דרכים. אב טיפוס לבדיקת הישימות הטכנולוגית כבר נבחן יחד עם אוניברסיטת תל אביב.
מקום 2 – Steps ביה"ס סביון – גני יהודה, התלמידים עמית רוקח ואריאל פרץ ,תלמידים רבים בישראל ובעולם סובלים מהפרעת קשב וריכוז והפתרון המקובל כיום הוא טיפול תרופתי שמשפיע בעת הצורך, אך לא מרפא, מלווה בתופעות לוואי וכרוך בהוצאות רבות למערכת הבריאות, הרעיון הוא ליצור רפידה רפלקסולוגית שתפעיל לחץ באזורים ממוקדים ותעלה את הקשב והריכוז בהתאם לצורכי הילד.
מקום 3- Feelit ביה"ס דרכא ע"ש מקסים לוי,לוד , התלמיד דייב רובין מפתח אפליקציה המאפשרת לילדים על הרצף האוטיסטי בגילאי היסודי ללמוד להביע את עצמם , לשתף את הרגשות שלהם ולנתח את סביבתם ואת מה שקורה בה.
נבחר הקהל – אלון ותן קח ביה"ס הרב תחומי עמל ע"ש יצחק רבין, נהריה, פיתחו אפליקציה המאפשרת השאלה ומכירה של ציוד יד שנייה, בדגש על ציוד לבית הספר.

שנת 2019

מקום 1- iPillow ביה"ס הכפר הירוק Green Start Academy התלמידים: עמית צ'יטאט, רוני איצקוביץ ואסף מנור, פיתחו חבר AI, שמאפשר לבני נוער לשתף ולהביע את רגשותיהם.
מקום 2 – Class 360 unlimited ביה"ס הרב תחומי עמל שבח מופת, תל אביב, התלמידים מפתחים מערכת שמחברת בין מצלמת 360 המותקנת בכיתה, למשקפי VR ומאפשרת לתלמידים שנאלצים להיעדר לתקופה ממושכת, לדוג' בעקבות מחלה, להמשיך להיות שותפים לחווית הכיתה.
מקום 3- Stick Runner ביה"ס ע"ש טביב, מקיף ראשון לציון, התלמידות מפתחות מדבקה תלת שכבתית הנדבקת לסוליית הנעל, וחושפת אט אט תוך כדי הליכה או ריצה מדבקה של ציור או דמות הפופולרים בקרב ילדים, זאת על מנת לעודד פעילות ספורטיבית אצל ילדים ונוער.
נבחר הקהל – UnPhone ביה"ס הרב תחומי עמל, עמק חרוד, פיתחו אפליקציה המעודדת בני נוער לא להשתמש בטלפון בזמן בית ספר, כשהתמריץ הוא זכיה בשוברים לקניה בהתאם לאי השימוש

שנת 2018

מקום ראשון: SpeaKiDoll – הכפר הירוק ברמת השרון, Green Start Academy, הילה מיטשניק נעה לזר ונסיה חנוכייב, פיתחו בובה שמלמדת מילים לגיל הינקות, על ידי קרבה לעצמים ומדבקות RFID. המיזם נמכר לחברת משחקים גדולה.
מקום שני: Wake.Me – הכפר הירוק ברמת השרון, Green Start Academy, בן, אלי, ליאור ומתן, פיתחו אלגוריתם שעל בסיס החיישנים בשעון חכם, יכול להעיר אותך משינה בדיוק בסיום מחזור שינה, כך שהקימה תהיה רעננה ואיכותית.
מקום שלישי: Shutapp – גימנסית יצחק רבין בחולון, ליאל דוד וזיו, יזמו אפליקציה שמנתקת אפליקציות בפלאפון ומונעת הסחת דעת לפי זמן שנקבע מראש.
נבחר הקהל: teench – הרב תחומי לאומניות ומדעים בחדרה, חניכי יוניסטרים יהל, מיכאל, אווה, עדן ונעם, פיתחו אפליקציה שמחברת בני נוער שיכולים להעביר שיעורים פרטים לתלמידים, במחיר מוזל.

שנת 2017

מקום ראשון – Liquium גיא גורדון ביברשטיין, תלמיד הגימנסיה הריאלית בראשון לציון, התמודד עם בעית חימום רכיבים אלקטרונים ובנה מערכת קירור המבוססת נוזל מתכתי.
מקום שני –  2for1,תומר שגב מבית הספר המדעי-טכנולוגי, בכפר בתיה, פיתח אפליקציה להורים גרושים עבור ילדיהם, כשהמטרה היא תקשורת טובה יותר בין ההורים, כך שהילד לא יצטרך להיות מתווך ביניהם.
מקום שלישי – Glutfase של סתיו אהרון, מבית הספר אורט ע"ש נעמי שמר שבגן יבנה, Gluten Free Data Base, מאגר מידע שיעזור לאלרגים לזהות סיכונים באוכל שהם אוכלים.